Raja Ampat Wayang

5D/4N

3240 zł/os

Raja Ampat to jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie. Archipelag składa się z ponad tysiąca niewielkich wysepek, które rozsiane są na lazurowym morzu. Ciepła, krystalicznie czysta woda jest zaproszeniem dla nurków chcących podziwiać niezwykłą faunę i florę Oceanu Spokojnego. Miejscowe rafy koralowe eksplorowane są zaledwie od kilkunastu lat. Mimo, że w 2002 roku archipelag wpisany został na listę Światowego Dziedzictwa, ruch turystyczny wciąż jest niewielki. Białe piaszczyste plaże zapraszają do relaksu w przerwach pomiędzy kolejnymi spotkaniami z rafą koralową.

Ilość osób:

3240 zł/os

1

Sorong – Raja Ampat

Przylot na lotnisko i obiad w restauracji. Następnie jedziemy do portu skąd transportujemy się  statkiem na wyspę Waisai (ok. dwóch godzin). Po dopłynięciu udajemy się prosto do pensjonatu. Zakwaterowanie, kolacja i czas wolny na pobliskiej, pieknej plaży.

 

2

Raja Ampat Wayang

Po śniadaniu o 6 rano będziemy podziwiać piękno Raja Ampat, czyli wybieramy się do Wayang, które jest wizytówką tejże krainy. Zabierzemy Cię w podróż w góry, skąd będziemy mieli niesamowity widok na Raja Ampat.. widok, którego nie można porównać z żadnym innym. Obiad na biało-piaszczystej plaży. Po południu powrót do pensjonatu. Kolacja w pensjonacie.

3

Raja Ampat Painemo

Po śniadaniu o 6 rano będziemy podziwiać piękno Raja Ampat, czyli wybieramy się do Wayang, które jest wizytówką tejże krainy. Oglądamy skaliste góry wyrastające z morza. Jest to widok, którego nie można porównac z żadnym innym. Obiad na biało-piaszczystej plaży. Po południu powrót do pensjonatu. Kolacja w pensjonacie

4

Raja Ampat – Sorong

Śniadanie, po którym w miarę możliwości, mamy czas dla siebie na snorkeling. Obiad na łodzi lub w pensjonacie. Wykwaterowanie z pensjonatu i powrót klimatyzowaną łodzią do miasta Sorong.  Zakupy souvenirów i tradycyjnych wyrobów z Papui i powrót do hotelu na kolację.

5

Sorong – lotnisko

Śniadanie w hotelu. Wolny czas przed odjazdem na lotnisko.

 

CENA OBEJMUJE


- wszystkie transfery lotnisko/port- hotel - lotnisko/port.
- przeloty samolotami w granicach administracyjnych Republiki Indonezji ( w tym opłaty opłaty lotniskowe).
- transport mikrobusami/samochodami/koleją/łodziami w granicach administracyjnych Republiki Indonezji.
- zakwaterowanie w willach/hotelach/hostelach/schroniskach/kwaterach prywatnych.
- wyżywienie: śniadania na całej trasie, pozostałe posiłki zgodnie z harmonogramem.
- imprezy rozrywkowe opisane w programie wycieczki.
- bilety wstępu do parków narodowych/muzeów/świątyń i innych zwiedzanych obiektów.
- wizę indonezyjską.


CENA NIE OBEJMUJE


- przelotu na trasie Polska - Indonezja - Polska.
- zwyczajowych napiwków.
- posiłków niezawartych w programie (aranżuje pilot na miejscu).
- dopłaty do pokoju jednoosobowego / 2*- IDR 200.000 / 3*- IDR 300.000 / 5*- IDR 600.000 /osobę.
- kosztów wycieczek fakultatywnych.