O nas

Wycieczki i wyprawy indywidualne do Indonezji

Zapraszamy do odwiedzenia z nami wysp: Sumatra, Borneo, Sulawesi, Maluku, Papua, Komodo, Jawa, Raja Ampat, Lombok, Timor, Sumba, Sumbawa, Bali, Gili, Flores. Możecie zaplanować swój wypoczynek, czerpać energię ze słonecznego plażowania np. na cudownej Bali, odpoczywać w miejscach pełnych ciszy i spokoju lub aktywnie spędzić czas uprawiając sport.

To Wy decydujecie o formie wymarzonego urlopu w Indonezji, czy będzie miał on charakter stacjonarny, czy też nieustannej eskapady w nieznane. To Wy wybieracie Indonezję, by spełnić własne marzenia ! My natomiast zorganizujemy wszystko tak, by nabrały one realnego kształtu. Oferujemy również autorskie plany wycieczek, wypraw, wyjazdów, urlopu all inclusive, który z pewnością będzie tym niezapomnianym.

Indonezja – kraina energii i kolorów

Indonezja to kraina położona w Azji Południowo – Wschodniej na ponad siedemnastu tysiącach wysp, których brzegi opływają Ocean Spokojny i Indyjski. To miejsce będące mekką wielu kultur, zwyczajów i religii, posiadające niezwykle barwny, oryginalny i ciekawy folklor. Wyspy prezentują każdy z możliwych krajobrazów, od gór, których szczyty zatopione są w chmurach, przez oceany z krystalicznie turkusową wodą, aż po wielkie połacie nizin przypominających puszyste, zielone dywany. To kraina oferująca wiele atrakcji, zarówno dla poszukiwaczy przygody, jak i dla osób pragnących spokojnego, niczym niezmąconego wypoczynku. Tyko tu można obcować na wyciągnięcie dłoni ze „smokami” – największymi waranami, które licznie zamieszkują wyspę Komodo. Tylko tu można ulec wrażeniu nieistniejącego czasu podczas pobytu na jednej z rajskich plaż wysp Jawa, Borneo, Gili, Papua, gdzie bogactwo przyrody w połączeniu z nieustająco słoneczną aurą gwarantuje najwspanialszy relaks zarówno dla ciała, jak i ducha. I to właśnie tu, w anturażu wyspy Bali, określanej mianem najwspanialszej wyspiarskiej atrakcji turystycznej świata, przypominającym Eden, można eksplorować nigdzie indziej niespotykane miejsca, odwiedzić Tanah Lot – jedną z siedmiu świątyń morskich.

Piękno oferowane przez indonezyjski archipelag ma swoją moc nie tylko w nieskazitelnej, nierzadko dziewiczej przyrodzie. Odnajdujemy je bowiem też w życzliwych mieszkańcach tego zakątka oraz w możliwościach aktywnego spędzania czasu. Nurkowanie wśród raf koralowych czy też rafting zachwyci nawet najbardziej spragnionych emocji i sportowej adrenaliny.

Bogata flora, egzotyczna fauna, możliwość zarówno aktywnego, jak i spokojnego wypoczynku, przygoda, poznawanie magicznego świata wielu kultur, obcowanie i podpatrywanie codziennego życia Indonezyjczyków, eksplorowanie miejsc jedynych w swoim rodzaju, to najlepsza rekomendacja Indonezji – krainy kolorów, energii, turystycznego raju.