Eventy

 

Incentive | Wyjazdy firmowe

Zorganizujemy niezapomniany pobyt dla Państwa kadry, który wzmocni relacje i pozwoli na uzyskanie świeżego spojrzenia na wiele aspektów funkcjonowania Państwa Firmy. Pobyt może być nagrodą dla wyróżniających się pracowników, czy też konferencją przeprowadzoną w wyjątkowym otoczeniu.

Zapewniamy kompleksową obsługę wyprawy wraz z pakietem dodatkowych atrakcji jak nurkowanie, poznawanie nieznanych dotąd miejsc i kultur. Zależnie od Państwa oczekiwań, możemy zapewnić zarówno relaksacyjny, wyciszający pobyt lub intensywną eksplorację egzotycznych zakątków indonezyjskich wysp.

 

Ślub i miesiąc miodowy na rajskiej wyspie Bali

W Indonezji możesz przeżyć jedną z najbardziej romantycznych i niezwykle wzruszających chwil, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego.

Wyspa Bali to miejsce na Ziemi stworzone do ceremonii ślubnej, która może odbyć się na rajskiej plaży, w egzotycznym ogrodzie lub prywatnej willi. Ślub w tych niecodziennych okolicznościach, w niemalże baśniowym anturażu z pewnością podkreśli piękno doniosłej chwili, a po latach stanowić będzie nadal żywe wspomnienie. Zacznij budować je z nami!

Z nami możesz również przeżyć cudowną podróż poślubną, której formę i charakter zaplanujesz razem z wakacjewindonezji.pl